UK: (+44) 0845 337 5025  |  PL: (+48) 22 300 5310

Usługi dla pracodawców

Firma Europe Solutions specjalizuje się w rekrutacji krajowej i międzynarodowej pracowników tymczasowych oraz stałych na terenie Polski i Wielkiej Brytanii.

Europe Solutions rozwija się bardzo prężnie dzięki skutecznej i szybkiej rekrutacji kandydatów na wyspecjalizowane stanowiska trudne do obsadzenia. W ciągu ostatnich lat firma ES jest najczęściej wybieranym dostawcą usług w zakresie rekrutacji wśród kilku największych międzynarodowych spółek działających w takich branżach, jak: usługowa,  inżynieryjna, produkcyjna czy branża handlowa. Tak bogate doświadczenia zapewniają naszym specjalistom niezwykłą skuteczność działania. 

Aby zapewnić naszym przyszłym klientom wiarygodność działań naszej firmy, prezentujemy wyniki ankiet przeprowadzonych wśród naszych dotychczasowych klientów. 

Jesteśmy spółką polsko-brytyjską z oddziałami zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii. Nasi dwujęzyczni konsultanci dokładają wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom z całej Europy, dostęp do najlepiej wykwalifikowanych pracowników. Dzięki ich profesjonalnej pracy nasi klienci mogą cały swój czas poświęcić na rozwijanie swojego biznesu. Jako profesjonalna agencja rekrutacyjna posiadamy dostęp do sieci serwisów rekrutacyjnych oraz systemów rekrutacji on-line w całej Europie . Dysponujemy także najbardziej nowoczesnym oprogramowaniem wspierającym wszystkie etapy procesu rekrutacji, od rejestracji, wyszukiwania i dopasowywania kandydatur, składania CV oraz przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, po zarządzanie planem pracy, zatrudnianie i zarządzanie czasem pracy, co pozwala nam w końcowym efekcie zaoferować efektywne usługi na najwyższym poziomie jakości.

 

Powierzając Firmie Europe Solutions przeprowadzenie całego cyklu rekrutacyjnego, mogą Państwo poświęcić się pozostałym ważnym aspektom swojego biznesu. Jesteśmy dumni, że ponad 80% z naszych obecnych zleceń pochodzi od klientów, którzy współpracują z nami już od ponad 3 lat. Dziękujemy za zaufanie. 

 

 

Opinie

 • Firma Kart Paliwowych

  "Polecam Europe Solutions." - General Manager

 • Ogólnonarodowa Firma Wypożyczalni Samochodów

  "Profesjonalna firma, która umie rozwiązywać wszelkie problemy efektywnie." - Service Manager

 • J - Coachbuilders

  "Byliśmy bardzo zaskoczeni prędkością, z jaka wysłali do nas cv osób z umiejętnościami takimi, jakich szukaliśmy, a następnie, jak szybko Ci ludzie mogli do nas dołączyć. Europe Solutions zadbało o wszystko od przeprowadzki kandydatów do nauki angielskiego i bardzo szybko nowy personel miał pozytywny wpływ na naszą firmę."

 • SV - Volkswagen Autoryzowany Garaż

  "Świetna komunikacja. Świetni kandydaci." - Service Manager

 • ST - Międzynarodowa Firma Tekstylna

  "ES bierze na siebie wszystkie problemy rekrutacji pracowników z UE, są oni łatwi do współpracy i zapewniają dostarczenie jakościowych kandydatów do produkcji według ściśle określonej specyfikacji." - HR Officer.

 • TA - Producent Odzieży Luksusowej

  "ES potraktowało mojego zapytania profesjonalnie i bez mocnej sprzedaży ich serwisu, dostarczyli kandydatów do pracy dokładnie według mojego opisu stanowiska pracy oraz w czasie, który został określony przez nich. ES świadczył usługi pierwszej klasy przez całą okres rekrutacji." - General Manager, TA - Producent Odzieży Luksusowej

REC
UK Office
UK Office - Europe Solutions UK Ltd
20-22 Wenlock Rd,
London N1 7GU, UK
Ph: (+44) 0845 337 5025
PL Office
Polish Branch - Europe Solutions Polska Sp. z o.o
Chmielna 134
ul. Chmielna 132/134
00-805 Warszawa, Poland
Ph: (+48) 22 300 5310