UK: (+44) 0845 337 5025  |  PL: (+48) 22 300 5310

O nas

Europe Solutions UK jest międzynarodową agencją rekrutacyjną oraz konultacyjną prowadzoną przez właściciela i dyrektora - Marca van Ling.

Marc van Ling, Dyrektor

Przed założeniem Firmy Europe Solutions w 2006 roku, Marc kształcił się i pracował przez wiele lat w Polsce, jako Trener Biznesu. Po powrocie do Anglii postanowił założyć swoją własną firmę. Marc nadal pomaga osobom młodym rozwijać ich przedsiębiorczość. Jest mentorem osób, które  postanowiły założyć swój własny biznes i które współpracują z Uniwersytetem Nottingham.

„Osobiście zarządzam większością projektów w Europe Solutions. Zapewniam swoim klientom usługi rekrutacyjne jak i eksportowe. Osiągnąłem swój cel i obecnie Firma Europe Solutions jest jedną z głównych organizacji zajmujących się dostarczaniem usług dla znaczących firm następujących sektorów: handel detaliczny, turystyka, inżynieria oraz produkcja. Udało nam się zbudować sieć partnerów biznesowych w wielu krajach Centralnej i Wschodniej Europy, co z kolei pozwala nam na oferowanie usług łączących te rynki zagraniczne z rynkiem angielskim. Moje wartości biznesowe oparte są w głównej mierze na szczerości, stałym doskonaleniu i dążności do osiągania wartości dodanej dla naszych klientów.”

 

Zespół rekrutacyjny

Nasz główny zespół składa się z brytyjskich i polskich specjalistów w zakresie rekrutacji. Nasza główna siedziba znajduje się w Nottingam, w Anglii, natomiast nasza polska filia ma biuro w Warszawie. Prowadzimy także stałą współpracę z rekruterami we wszystkich krajach Europy Centralnej i Wschodniej.

Projekty

Piotr Gabryelski – Koordynator projektów

Zespół ds. finansowych i administracyjnych

Caroline Dexter, księgowa - Wielka Brytania

Ewa Ryterska, księgowa - Polska

Od roku 2007 jesteśmy członkiem brytyjskiej organizacji Recruitment and Employment Confederation, co gwarantuje, że oferujemy zawsze profesjonalne i etyczne usługi rekrutacyjne, za które przyjmujemy pełną odpowiedzialność. 

Opinie

 • Firma Kart Paliwowych

  "Polecam Europe Solutions." - General Manager

 • Ogólnonarodowa Firma Wypożyczalni Samochodów

  "Profesjonalna firma, która umie rozwiązywać wszelkie problemy efektywnie." - Service Manager

 • J - Coachbuilders

  "Byliśmy bardzo zaskoczeni prędkością, z jaka wysłali do nas cv osób z umiejętnościami takimi, jakich szukaliśmy, a następnie, jak szybko Ci ludzie mogli do nas dołączyć. Europe Solutions zadbało o wszystko od przeprowadzki kandydatów do nauki angielskiego i bardzo szybko nowy personel miał pozytywny wpływ na naszą firmę."

 • SV - Volkswagen Autoryzowany Garaż

  "Świetna komunikacja. Świetni kandydaci." - Service Manager

 • ST - Międzynarodowa Firma Tekstylna

  "ES bierze na siebie wszystkie problemy rekrutacji pracowników z UE, są oni łatwi do współpracy i zapewniają dostarczenie jakościowych kandydatów do produkcji według ściśle określonej specyfikacji." - HR Officer.

 • TA - Producent Odzieży Luksusowej

  "ES potraktowało mojego zapytania profesjonalnie i bez mocnej sprzedaży ich serwisu, dostarczyli kandydatów do pracy dokładnie według mojego opisu stanowiska pracy oraz w czasie, który został określony przez nich. ES świadczył usługi pierwszej klasy przez całą okres rekrutacji." - General Manager, TA - Producent Odzieży Luksusowej

REC
UK Office
UK Office - Europe Solutions UK Ltd
20-22 Wenlock Rd,
London N1 7GU, UK
Ph: (+44) 0845 337 5025
PL Office
Polish Branch - Europe Solutions Polska Sp. z o.o
Chmielna 134
ul. Chmielna 132/134
00-805 Warszawa, Poland
Ph: (+48) 22 300 5310