Dlaczego właśnie Europe Solutions?

 Mamy doświadczenie w świadczeniu usług rekrutacyjnych dla wielonarodowych i małych firm. Słuchamy twoich potrzeb i dostosowujemy nasze usługi tak, aby się do nich dopasować. 
 
Oferujemy usługi rekrutacyjne głównie w Polsce i Wielkiej Brytanii. Pomogliśmy w zatrudnieniu kandydatów z Polski i Wielkiej Brytanii w następujących krajach - Irlandii, Holandii, Grecji, Francji, Turcji, Rumunii, Bułgarii, Estonii, Chorwacji, Litwie, Rosji, Holandii, Czech, Słowacji, Niemiec, Finlandii i Tajlandii. Nasze centrum rekrutacyjne znajduje się w Polsce. Posiadamy również biuro w Wielkiej Brytanii. Mamy doświadczenie w rekrutacji transgranicznej i możemy rekrutować ludzi na całym świecie.
 
Specjalizujemy się w rekrutacji profesjonalnego personelu na podstawie umów na czas określony lub umów długoterminowych. Oferujemy również usługi wyszukiwania i selekcji kadry kierowniczej za pośrednictwem naszych doświadczonych rekruterów.
 
Oferujemy jasną i przejrzystą usługę i z góry zgadzamy się na umowy SLA (Service Level Agreement). W SLA konsultujemy się z naszymi klientami i zgadzamy się na osiągalne wyniki, i to właśnie zapewniamy. Jeśli uważamy, że klient ma nieosiągalne cele, omówimy je.  Jeśli klient ma oczekiwania, które naszym zdaniem nie są możliwe do zrealizowania, omawiamy je i, jeśli to konieczne, wspólnie decydujemy się nie podejmować współpracy. Regularnie raportujemy, aby klient miał wgląd w prace przygotowawcze, które podejmujemy. Nasi klienci oceniają nas wysoko pod względem uczciwości i przejrzystości oraz realizacji uzgodnionych celów. Oferujemy odpowiedzialną usługę za cenę rynkową. Wyróżniamy się, jeśli nasza usługa różni się od tego, co otrzymałeś od innych firm.
 
Jesteśmy niszową firmą rekrutacyjną oferującą pomost dla brytyjskich firm w celu rekrutacji europejskich pracowników; oferujemy brytyjską usługę rekrutacyjną dla brytyjskich firm rozpoczynających działalność w Polsce i oferujemy pomost dla polskich firm na rynku brytyjskim.
 
Oferujemy międzynarodowe usługi rekrutacyjne w Europie. 
 
Kraje o wysokim wynagrodzeniu w strefie euro, np. Holandia, Norwegia, Belgia i kraje skandynawskie są najbardziej atrakcyjne dla wykwalifikowanych wykonawców i pracowników fizycznych. Profesjonalni i dyplomowani inżynierowie są zainteresowani innowacyjnym sektorem inżynierii w Wielkiej Brytanii. Londyn jest atrakcyjny dla osób chcących pracować w sektorze technologii i usług finansowych. Ze względu na Brexit i jego przesłanie dla przyszłych przybyszów brytyjskie firmy muszą zrobić wszystko, aby przyciągnąć najlepszych kandydatów.
 
Jeśli koszt zatrudnienia jest wysoki z powodu niektórych lub wszystkich z następujących czynników: rozmowy z nieodpowiednimi kandydatami, niska retencja, niska ogólna jakość wydajności pracy lub brak zatrudnionych wewnętrznych specjalistów - jesteśmy w stanie pomóc. Jeśli uważasz, że istnieją profesjonalni pracownicy, którzy będą pracować za wynagrodzenie niższe niż stawki na rynku lokalnym, nie przyciągniesz kandydatów. 
 
W UE jest ponad 300 milionów osób w wieku zawodowym. Możemy pomóc ci ich znaleźć. 
 
Nie działamy w sektorze opieki. Nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska o minimalnym wynagrodzeniu lub umowy typu RPO o dużej objętości.
 
Nie uważamy, że jest to skuteczna strategia, która umożliwiłaby pracować i wykorzystać nasze zasoby tak, aby znaleźć dla ciebie najlepszych kandydatów. Rzadko zdarza się, że pracujemy nad zadaniami bez bez opłat. Uważamy, że wiele złych doświadczeń, jakie klienci mieli z agencjami, wynika z charakteru tych umów oraz co to oznacza - szybkość, przyjmowanie dużej liczby stanowisk do obsadzenia i priorytetowe traktowanie łatwych wygranych kontraktów często poprzedzają jakość i profesjonalną obsługę. Próbowaliśmy pracować na umowach o bez wyłączności i nie byliśmy zadowoleni z poziomu usług, jaki mogliśmy zapewnić. Teraz, gdy pracujemy nad zleceniami na wyłaczność, nasza opinia uległa poprawie, a wskaźniki miejsc docelowych są znacznie wyższe, co przynosi korzyści zarówno naszej firmie, jak i naszym klientom.
 
Takie prośby są potencjalnie dyskryminujące, pouczylibyśmy cię o tym i odrzucilibyśmy takie żądanie. Rekrutujemy pracowników z prawem do pracy w Wielkiej Brytanii i oferujemy klientom kandydatów, którzy mają odpowiednie umiejętności, niezależnie od ich pochodzenia. Zapoznaj się z naszym Oświadczeniem o Różnorodności - www.europesolutions.co.uk/faqs/diversity-statement
 
Napisz do nas na adres Europe Solutions UK Ltd, 20-22 Wenlock Road, London, England, N1 7GU, UK. Ponadto, jeśli nie jesteś zadowolony z naszego procesu rozpatrywania skarg, możesz skontaktować się z REC, organem branżowym, którego jesteśmy członkiem.