ES przeprowadza międzynarodowe rekrutacje w Polsce, Wielkiej Brytanii i na całym świecie.

ES rozwinęło się dzięki oferowaniu skutecznej i szybkiej usługi pośrednictwa pracy w przypadku stanowisk trudnych do obsadzenia. Staliśmy się preferowanymi dostawcami jednych z największych brytyjskich firm w sektorach usług, inżynierii i produkcji, więc mamy doświadczenie w osiąganiu celów.

Możesz być pewny otrzymania usługi o wysokim standardzie, ponieważ słuchamy naszych klientów i wprowadzamy ich uwagi w życie. 

Posiadamy oddziały w Polsce i Wielkiej Brytanii. Nasi posługujący się dwoma językami konsultanci pomogą ci bezproblemowo zrekrutować personel, aby wesprzeć rozwój twojej firmy. Mamy dostęp do europejskich stron rekrutacyjnych i talentów. Zainwestowaliśmy także w światowej klasy oprogramowanie wspierające wszystkie poziomy procesu rekrutacji od rejestracji, wyszukania i dopasowania, przesyłania CV i przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych po zarządzanie planem pracy, co pozwala nam zapewnić ci szybką i bezproblemową usługę.

Możesz mieć pewność, że pełny cykl rekrutacji zostanie przeprowadzony przez ES, dzięki czemu możesz skoncentrować się na swoich głównych obowiązkach. Klienci ufają nam, co potwierdza fakt, że ponad 80% naszej dotychczasowej działalności to klienci, którzy współpracują z nami od ponad 3 lat.