UK: (+44) 0845 337 5025  |  PL: (+48) 22 300 5310

Case Study

Przykładowe zagadnienia

Opis Zagadnienia  1

Opis przypadku: Klient międzynarodowy

Projekt rekrutacyjny dla inżynierów projektu w regionie Europy Centralnej i Wschodniej.

Rekrutacja i wstępne badania rynku
Po otrzymaniu od klienta wytycznych rozpoczęliśmy fazę badań i rekrutacji równocześnie na terenie czterech państw europejskich. Nad projektem pracowali nasi konsultanci z Anglii i Polski oraz konsultanci lokalni z Węgier, Litwy i Rumunii. Wybraliśmy firmy docelowe i umieściliśmy ogłoszenia rekrutacyjne w serwisach powyższych państw. Regularnie dostarczaliśmy raporty z naszych działań klientowi. Po dwóch tygodniach badań klientowi została przedstawiona lista z  wybranymi kandydaturami.

 

Rezultat

Klient wybrał i zatrudnił dwóch inżynierów. 

 

 

Otrzymaliśmy opis zadania od klienta i odwiedziliśmy jego siedzibę. W ciągu 1 tygodnia sprawdziliśmy i sporządziliśmy listę najlepszych 10 kandydatów oraz przesłaliśmy ich szczegółowe profile. Klient potwierdził liczby. Zweryfikowaliśmy referencje i kwalifikacje kandydatów i zostały do nich przesłane oferty. Mieli oni 48 godzin na przekazanie potwierdzenia oraz zorganizowanie dojazdu. Osoby, które się wycofały lub nie dopełniły wyznaczonych terminów zostały zastąpione przez kandydatów zastępczych, tak aby zapewnić, że uzgodnione terminy nie zostały przekroczone

Opinie

 • Firma Kart Paliwowych

  "Polecam Europe Solutions." - General Manager

 • Ogólnonarodowa Firma Wypożyczalni Samochodów

  "Profesjonalna firma, która umie rozwiązywać wszelkie problemy efektywnie." - Service Manager

 • J - Coachbuilders

  "Byliśmy bardzo zaskoczeni prędkością, z jaka wysłali do nas cv osób z umiejętnościami takimi, jakich szukaliśmy, a następnie, jak szybko Ci ludzie mogli do nas dołączyć. Europe Solutions zadbało o wszystko od przeprowadzki kandydatów do nauki angielskiego i bardzo szybko nowy personel miał pozytywny wpływ na naszą firmę."

 • SV - Volkswagen Autoryzowany Garaż

  "Świetna komunikacja. Świetni kandydaci." - Service Manager

 • ST - Międzynarodowa Firma Tekstylna

  "ES bierze na siebie wszystkie problemy rekrutacji pracowników z UE, są oni łatwi do współpracy i zapewniają dostarczenie jakościowych kandydatów do produkcji według ściśle określonej specyfikacji." - HR Officer.

 • TA - Producent Odzieży Luksusowej

  "ES potraktowało mojego zapytania profesjonalnie i bez mocnej sprzedaży ich serwisu, dostarczyli kandydatów do pracy dokładnie według mojego opisu stanowiska pracy oraz w czasie, który został określony przez nich. ES świadczył usługi pierwszej klasy przez całą okres rekrutacji." - General Manager, TA - Producent Odzieży Luksusowej

REC
UK Office
UK Office - Europe Solutions UK Ltd
20-22 Wenlock Rd,
London N1 7GU, UK
Ph: (+44) 0845 337 5025
PL Office
Polish Branch - Europe Solutions Polska Sp. z o.o
Chmielna 134
ul. Chmielna 132/134
00-805 Warszawa, Poland
Ph: (+48) 22 300 5310