Studium przypadku 1

Projekt - kampania "Przyciągnięcie Talentów" - trenerzy i coaches

Klient - Międzynarodowa firma branży technologicznej

Rekrutacja 

Nasz klient poszukiwał wysokiej klasy trenerów i Coaches w regionie EMEA. Potrzebowali także pośrednika płacowego.

Rekrutacja

Ściśle współpracujemy z klientem i rekomendujemy mu kandydatów. Nasz klient wybrał nas na dostawcę pierwszego wyboru w wielu krajach.  Klient przekazał nam następujące informacje  „Będziemy nadal korzystać z Europe Solutions. Zatrudniony personel wywarł na nas dobre wrażenie." Jesteśmy partnerem tego klienta od 2010 roku w 16 krajach regionu EMEA.

Studium przypadku 2

Projekt Rekrutacja Inżynierów Projektu w regionie CEE

Klient - Międzynarodowy

Rekrutacja 

Otrzymaliśmy informację od klienta i rozpoczęliśmy fazę badań i poszukiwań w 4 krajach w Europie. Nasi konsultanci przeprowadzili rekrutację w Wielkiej Brytanii i Polsce, a także korzystaliśmy z lokalnych rekruterów na Węgrzech, Litwie i w Rumunii. Zidentyfikowaliśmy firmy docelowe i reklamowaliśmy się na giełdach pracy w tych krajach. Dostarczyliśmy raport z naszej działalności. Stworzyliśmy listę kandydatów po 2 tygodniach wstępnej rekrutacji.

Zatrudnienie

Klient wybrał dwóch inżynierów i zaoferował im umowy.

Studium przypadku 3

Projekt Rekrutacja Senior Managera dla R&D Design Department - 100 inżynierów, Polska

Klient - Międzynarodowa Organizacja Kosmiczna - prowadzili rekrutację na stanowisko od 6 miesięcy.

Rekrutacja 

Otrzymaliśmy wiadomość od klienta i odwiedziliśmy jego firmę. Zaczęliśmy wyszukiwać osoby z docelowych organizacji.

Zatrudnienie

Znaleźliśmy posiadającego zaawansowane umiejętności menadżera z tytułem doktora. Osoba ta wzięła udział w rozmowie rekrutacyjnej z miejscowym zespołem oraz menadżerami w Stanach Zjednoczonych. Została wybrana i kandydat zaakceptował ofertę.

Studium przypadku 4

Projekt Rekrutacja geodetów budowlanych

Klient - Państwowa brytyjska firma ubezpieczeniowa

Rekrutacja 

Otrzymaliśmy wiadomość od klienta i rozpoczęliśmy kampanię reklamową. Dni przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych zorganizowano w Warszawie w Polsce. Przeprowadzono ścisłą kontrolę kandydatów i sporządzono listy. Sześć osób przeprowadzających rozmowy kwalifikacyjne przyleciało z Wielkiej Brytanii i przez dwa dni rozmawiało z kandydatami.

Zatrudnienie

Szesnastu wykwalifikowanych inżynierów zostało zatrudnionych w trzech rundach rekrutacyjnych w ciągu trzech lat. W informacji zwrotnej od klienta usłyszeliśmy, że zatrudnieni natychmiast spełnili oczekiwania klienta.