Europe Solutions UK jest międzynarodową organizacją zajmującą się rekrutacją i doradztwem.

 

Marc van Ling, Project Manager

Przed dołączeniem do zespołu Europe Solutions w 2006 roku Marc pracował jako Wykładowca i Trener Biznesowy. Spędził wiele lat, pracując w Warszawie, w Polsce, a następnie powrócił do Wielkiej Brytanii i założył Europe Solutions. Zajmował się szkoleniem młodych ludzi w Wielkiej Brytanii, którzy zamierzali założyć własne firmy, a także współpracował z Uniwersytetem w Nottingham nad programem studiów na kierunku przedsiębiorczości. Pracuje nad realizacją celów biznesowych.

"Zarządzam większością projektów w Europe Solutions i oferuję moim klientom proste rozwiązania w zakresie rekrutacji i eksportu. Osiągnąłem cele, które wyznaczyłem firmie, a teraz Europe Solutions jest wyłącznym dostawcą dla kluczowych organizacji w wielu sektorach, w tym w handlu detalicznym, turystyce, inżynierii i produkcji. Posiadamy sieć kontaktów biznesowych w regionie CEE i możemy zaoferować pomost z Wielkiej Brytanii na te rynki. Moje wartości opierają się na uczciwości, ciągłym doskonaleniu i dążeniu do zwiększenia wartości dla klienta. ”

Gosia van Ling, Project Manager

Zanim dołączyła do zespołu Europe Solutions Gosia pracowała w marketingu i badaniach rynku w Diageo i Marsie w Polsce. Ukończyła kierunek Business i Marketing na Uniwersytecie Warszawskim i uzyskała magistra z psychologii. Pomaga klientom w rozpoczynaniu działalności gospodarczej, doradztwie biznesowym, zatrudnieniowym i kadrowym, zarządzaniu projektami rekrutacyjnymi w Polsce i Wielkiej Brytanii.

„Pracuję z naszym głównym klientem, międzynarodową technologiczna firmą, przy projekcie związanym z rekrutacją oraz rozwiązaniami HR dla trenerów i coaches prowadzących szkolenia w Europie. Każdy klient ma unikalne potrzeby i różne podejście do prowadzenia biznesu, starannie przygotowuję informacje i sprawdzam, jak mogę pomóc moim klientom i pozytywnie na nich wpłynąć.”. 

Zespół Rekrutacyjny

Nasz zespół składa się z brytyjskich i polskich rekruterów w naszych centrach rekrutacyjnych w Londynie i Warszawie. Mamy partnerów rekrutacyjnych, z którymi regularnie współpracujemy we wszystkich krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Jesteśmy członkiem Konfederacji ds. Rekrutacji i Zatrudnienia od 2007 roku, co gwarantuje, że oferujemy standardową, odpowiedzialną, profesjonalną i etyczną usługę rekrutacyjną. 

 • 13

  Years in business

 • 1657

  Candidates placed

 • 17

  Countries Worked in

 • 385

  Number of Clients