UK: (+44) 0845 337 5025  |  PL: (+48) 22 300 5310

Wprowadzenie

Europe Solutions, jako polsko-brytyjska agencja rekrutacyjna, zajmuje się pozyskiwaniem pracowników zarówno do pracy tymczasowej, jak i stałej w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii, a także na terenie innych państw . Nasi konsultanci, mówiący biegle po polsku, rosyjsku i angielsku, rekrutują pracowników, którzy spełnią Państwa oczekiwania. Specjalizujemy się w rekrutacji kadry kierowniczej, wykwalifikowanych pracowników, trenerów, inżynierów oraz specjalistów dwujęzycznych.


EUROPE SOLUTIONS BADANIA RYNKU I USŁUGI FINANSOWE

Europe Solutions oferuje również usługi badania rynku oraz doradztwa dla inwestorów w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii. Nasi dwujęzyczni konsultanci zapewnią Państwu profesjonalne doradztwo w zakresie eksportu i importu produktów na rynek polski i angielski, finansów, personelu, rekrutacji oraz prawa pracy.

 • Zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu HR, naliczania płac i administracji dokumentacją kadrową, sporządzanie kontraktów.
 • Bezstronne porady na temat gdzie i jak założyć firmę w Wielkiej Brytanii i w Polsce.
 • Reprezentowanie interesów przedsiębiorstwa.
 • Pomoc w znalezieniu klientów – informacja na temat potencjalnych klientów, kontakt z potencjalnymi klientami. 
 • Raporty na temat rynku płac, zatrudnienia, sprzedaży, marketingu.   

Więcej


Usługi rekrutacyjne

 

Przemysł & Inżynieria

rekrutujemy np. kierowników,  projektantów CAD, inżynierów procesu, specjalistów maszyn i pojazdów , informatyków, projektantów,  specjalistów ds. produktu, kierowników projektu, brygadzistów, technologów, monterów, inżynierów.

 

Specjaliści

rekrutujemy m.in. - dyrektorów, kierowników oddziałów, sprzedaży, marketingu, logistyki, finansów, dwujęzycznych specjalistów, np. doradców ds. eksportu, badaczy rynku, analityków biznesowych, księgowych sprzedawców, trenerów


 

Oferty pracy

Opinie

 • Firma Kart Paliwowych

  "Polecam Europe Solutions." - General Manager

 • Ogólnonarodowa Firma Wypożyczalni Samochodów

  "Profesjonalna firma, która umie rozwiązywać wszelkie problemy efektywnie." - Service Manager

 • J - Coachbuilders

  "Byliśmy bardzo zaskoczeni prędkością, z jaka wysłali do nas cv osób z umiejętnościami takimi, jakich szukaliśmy, a następnie, jak szybko Ci ludzie mogli do nas dołączyć. Europe Solutions zadbało o wszystko od przeprowadzki kandydatów do nauki angielskiego i bardzo szybko nowy personel miał pozytywny wpływ na naszą firmę."

 • SV - Volkswagen Autoryzowany Garaż

  "Świetna komunikacja. Świetni kandydaci." - Service Manager

 • ST - Międzynarodowa Firma Tekstylna

  "ES bierze na siebie wszystkie problemy rekrutacji pracowników z UE, są oni łatwi do współpracy i zapewniają dostarczenie jakościowych kandydatów do produkcji według ściśle określonej specyfikacji." - HR Officer.

 • TA - Producent Odzieży Luksusowej

  "ES potraktowało mojego zapytania profesjonalnie i bez mocnej sprzedaży ich serwisu, dostarczyli kandydatów do pracy dokładnie według mojego opisu stanowiska pracy oraz w czasie, który został określony przez nich. ES świadczył usługi pierwszej klasy przez całą okres rekrutacji." - General Manager, TA - Producent Odzieży Luksusowej

UK Office
UK Office - Europe Solutions UK Ltd
University of Nottingham (UNIP)
Sir Colin Campbell Building, Triumph Rd Nottingham NG7 2TU, UK
London Office
20-22 Wenlock Rd,
London N1 7GU, UK
Ph: (+44) 0845 337 5025
PL Office
Polish Branch - Europe Solutions Polska Sp. z o.o
Chmielna 134
ul. Chmielna 132/134
00-805 Warszawa, Poland
Ph: (+48) 22 300 5310